Пропонуємо нові ціни на віробництво продукції

2015-06-28

Акція!!! Заправка струменевих і лазерних картриджів від 25грн.

2015-05-01

Обладнання

Наше обладнання 

 MEGA-3204 - це високошвидкісний принтер, що забезпечує високоякісний друк, з популярною на світовому ринку шириною друку 3,2 метра. Ця машина є розвитком серійної моделі VISTAJET III-98D. Головна перевага MegaJet 3204- наявність нових струменевих головок компанії Spectra Nova 256/80 LQ (США) - 4 шт., Що відрізняються підвищеним запасом надійності та ресурсу. Але реально ця модель є новітньою розробкою інженерів компанії DGI, в якій втілений весь раніше накопичений досвід, що поєднується з останніми досягненнями в галузі електроніки, що дозволило вивести якість друку на принци-піально інший рівень. Принтер має продуктивність 44 кв.м. / год 4-прохідний друку і дозвіл 720 dpi.

 

 

 
 
 
 
 
 Принтер широкоформатний Mimaki JV5-160 


Широкоформатні струменеві принтери серії JV5 бути прекрасної комбінацією високій швидкості і чудової якості друку. Швидкісні можливості 58 кв / год в робочому режимі і 40 кв. / Год в якісному режимі бути прекрасним рішенням для виробництва великого обсягу продукції і для компаній, для яких важлива оперативність роботи. Сольвентний друк: Носії: вініл, банер, фотопапір, полотно, папір для білл-бордів та сіті-лайтів, транслюцентних ПЕТ плівки, текстиль. Застосування: JV5-130 / 160: Друк зображень для світлових коробів, сіті - лайтів, вивісок, покажчиків, банерів, виставкова та інтер'єрна графіка, підлогові зображення, оформлення вітрин, дисплеї торгових точок і місць продажу і звичайно, реклама на транспорті.

 

 

 

Принтери серії Toucan працюють в різних режимах друку, а саме, у високошвидкісному режимі (360 х 180 dpi), у виробничому режимі (360 х 360 dpi) і високоякісному режимі (360 х 720 dpi). Завдяки використанню дуже надійних п'єзоелектричних головок з великим терміном служби і спеціально розроблених високоякісних солвентних чорнила подвійної щільності, принтери Toucan можуть створювати продукцію для багаторічних зовнішніх додатків.

Солвентних чорнило подвійної щільності дають можливість друку на широкому спектрі недорогих непокритих матеріалів, таких, як грубий вініл, самоклеючі ПВХ плівки, банери, сітки, папір і т.д. Чорнило мають високу стійкість до стирання, УФ-випромінювання і вологи. В результаті, надруковане зображення може використовуватися для зовнішніх застосувань протягом трьох років, не вимагаючи ламінування навіть на дешевих непокритих матеріалах.

 

 


Ріжучі плоттери Roland серії CAMM-1 займають першу позицію за обсягами продажів серед всіх ріжучих плотерів у всьому світі. І це не випадкова подія. Ми залишили далеко позаду всіх наших конкурентів завдяки нашій серії високоточних і виключно надійних машин. Ми зробили їх легкими в обслуговуванні та управлінні. Від простих контурів і елементарних символів до складної багатобарвним графіки все це ріжучі плоттери серії CAMM-1 роблять з високою точністю і надійністю.

 

 

 

 

 
 

  Ламінатор призначений для ламінації широкоформатної продукції, має два ревайндера для змотування підкладки   і ламінації. Ширина ламінування 1600мм

 

 

 

 

   

 
  Ручний апарат для пайки банера LEISTER - Uniplan, Температура повітря 20-620, плавне регулювання,            швидкість, м / хв 0,5-6 плавне регулювання.